Betper Hesabıma Giremiyorum

Betper sitesini açmaya çalıştığınızda, Türkiye şartları nedeniyle zaman zaman betper hesabıma giremiyorum şeklinde bir olumsuzluk meydana getirmeniz normaldir. Bunun muhtemel sebepleri hakkında verilen kapatılma kararı, kullanıcı adını yanlış girmeniz, şifre bilgisini yanlış girmeniz olabilir. Her iki durumda da büyük bir problem yaşama ihtimaliniz yoktur. Karşılaştığınız problemi hemen ortadan kaldırabilirsiniz.

Betper Adresi Açılmıyor

Hesaba giriş yapamama konusunda karşılaştığınız problemin ilk sırasında, kullandığınız ya da kullanmaya çalıştığınız adres hakkında gündeme getirilen erişim kısıtlama kararı bulunacaktır. Site kapatıldığı anda, mevcut bir adres üzerinden giriş yapamazsınız. Bu durumda betper yeni giriş adresi ile işlem yapmanız gerekmektedir. Şu an Türkiye ip adresleri ile siteyi kullanabileceğiniz adres, betper yeni giriş adresi betper133 olarak belirlenmiştir. Bu adresi ile önce sayfaya açacak, sonra hesaba giriş yapacaksınız.

Betper Kullanıcı Adı İle Hesabıma Giremiyorum

Kullanıcı adı, betper hesabınıza giriş işlemleri konusunda kullanmanız gereken önemli bilgilerden bir tanesidir. Ana sayfayı açıp, giriş yap butonuna gelip, kullanıcı adı ve şifreyi yazdığınızda, sitenin açılmadığını görüyor iseniz, kullanıcı adını unutmuş olma ihtimaliniz vardır. Bu durumda müşteri hizmetlerine bir elektronik posta gönderebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine gönderdiğiniz elektronik postaya, adınızı, soyadınızı, elektronik posta adresinizi, doğum tarihinizi, cep telefon numarasını yazmalısınız. Betper Müşteri hizmetleri sizlere elektronik posta ile geri dönüş yapıp, kullanıcı adını hatırlatacaktır.

Betper Hesabıma Şifre İle Giremiyorum

Betper hesabıma giremiyorum olumsuzluğunun bir diğer karşılığını da, unutulan şifre meydana getirmektedir. Bu durumda elektronik posta adresini ve kullanıcı adını hatırlıyor iseniz, hemen yeni bir şifre belirlersiniz. Ana sayfayı açıp, giriş yap butonuna gelir, hiçbir şey yazmadan şifremi unuttum yazısı üzerinden seçim yapar iseniz, sizlerden elektronik posta adresi istendiğini göreceksiniz.

Buraya elektronik posta adresini yazıp, müşteri hizmetlerine gönderdiğinizde, yazmış olduğunuz elektronik posta adresine müşteri hizmetleri tarafından, şifre sıfırlama linki olarak ifade edilen bir adres gönderilecektir. Buradan hareket etmek sureti ile yeni bir şifre belirleme çalışmasını yapabilirsiniz. Daha sonra betper yeni giriş adresi ile ana sayfayı açıp, giriş yap butonuna gelir, kullanıcı adı ve yeni belirlediğiniz şifreyi yazarak, hesabınız ile birlikte, sitenin açıldığını görürsünüz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*