Betper Ödeme Hızı Nasıl

Betper sitesi para kazanan kullanıcılara ödemeleri hesaplar üzerinden, sanal cüzdan ya da banka hesapları üzerinden yapabilmektedir. Peki betper ödeme hızı nasıl? Vereceğiniz talimatta kurallara uygun davranmış iseniz, minimum ve maksimum para çekme miktarına dikkat etmiş iseniz ve para çekme formunu düzgün bir şekilde, hata yapmayacak şekilde doldurup, finansal departmana göndermiş iseniz, en fazla 20 dakika içerisinde kazanmış olduğunuz paraların hesaba geçtiğini göreceksiniz. Elbette burada belirleyici olan yukarıda da anlatıldığı gibi, ödeme kurallarındaki prensipler dahilinde hareket edip, sizden istenenleri yerine getirmeniz olacaktır.

Betper Ödeme Hızını Etkileyen Faktörler

Yukarıda da bahsedildiği gibi, 20 dakika içerisinde sorunsuz bir şekilde ödeme almayı düşünüyor iseniz, belirli prensipleri yerine getireceksiniz. Her şeyden önce, 100 Türk Lirası en düşük ve 25.000 Türk Lirası günlük en yüksek para çekme miktarına uygun talimat vereceksiniz. Para çekme talep formunu size ait bilgilerden, sizin adınıza, soyadınıza ait hesaplardan meydana gelecek şekilde, doğru bir şekilde doldurup, finansal departmana göndereceksiniz. Para yatırdığınızdan, yatırdığınız parayı kullanıp, en az 1 defa betper hizmetlerinden para kazandığınızdan, para kazandıktan sonra para çekme talimatı verdiğinizden emin olacaksınız.

Betper Hızlı Ödeme Yöntemleri

Yukarıdaki şartları sağladığını gördüğünüz an itibariyle, ana hesap üzerinde gördüğünüz paranız hakkında, kazandığınız para hakkında, para çekme talimatı verebilirsiniz. Betper Hızlı ödeme alabileceğiniz seçeneklere baktığınızda, TL nakit, neteller ve ecopayz ve banka havalesi ile EFT seçeneğinin kullanıldığını göreceksiniz. Bu seçeneklerin tamamında verilen süre, işlem yoğunluğu dahil olmak üzere 20 dakikadır.

Betper Hızlı Ödemede Komisyon Alıyor mu?

Betper ödeme hızı nasıl? 20 dakika işlem yoğunluğu dahil olmak üzere, maksimum ödeme süresi olarak belirlenmiştir. Bu sürenin geçildiğini gördüğünüz an itibariyle, müşteri hizmetleri ile irtibata geçip, yaşadığınız problemi belirtip, paranızı hemen geri alabilirsiniz. Hızlı ödeme yapılması, ödemelerden komisyon alınması, işlem masrafı alınması anlamına gelmeyecektir. Komisyonsuz bir şekilde ödemenizi, net bir şekilde ödemenizi alacaksınız. Sanal cüzdanlar ile ödeme almanızın ya da kişisel banka hesaplarınız ile ödeme almanızın, komisyon açısından herhangi bir önemi yoktur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*