Betper Para Çekme & Yatırma Kuralları

betper para çekme

Betper bahis sitesindeki hesabınıza cep telefonunuzdan da yatırım gerçekleştirme imkanınız mevcut. Cepbank vasıtasıyla yapacağınız bu işlem, sitede kayıtlı olan telefon numaranıza para aktarmak suretiyle gerçekleşir. Ayrıca Betper para çekme ve yatırım işlemlerini hem sorunsuz, hem de pratik bir şekilde yapabilmeniz için, konumuzun devamında belirttiğimiz unsurları da göz önünde bulundurmanız önerilir.

Betper Para Çekme ve Yatırma Kuralları

Betper para yatırma talebinde bulunup gerekli formu doldurmanızın ardından, miktarın Betper hesabınıza yansıması 15 dakika ile 2 saat kadar sürebilir. Üyeler sadece kendi kişisel bilgilerini ve banka hesaplarını kullanabilirler. Ayrıca yatırım formundaki bilgilerin eksiksiz ve doğru olduğu, kullanıcılar tarafından kabul edilmiş sayılır. Betper yatırım formuna yazacağınız bilgilerin, platforma üye olurken verdiğiniz bilgilerle uyuşması gerekmektedir.

Betper para çekme sayfasında karşınıza gelecek herhangi bir banka hesabını kullanmanız mümkündür. İlerleyen dönemlerde bu alana yeni ödeme seçenekleri ve bankalar da eklenecektir. Bu konuya yönelik güncellemeler sitenin ana sayfasında belirtilecektir. Bu doğrultuda para çekme hüküm ve şartlarının da güncellenebileceğini unutmamalısınız. Çekim işlemiyle ilgili herhangi bir tutarsızlık mevcut değilse, bu başvurunuz 24 saatlik sürede işleme alınır. Para çekimiyle ilgili olarak süre garantisi verilmez ve mesai saatleri, resmi tatil, hesap doğrulama gibi istisnai hallerde gecikmeler olabilir.

Betper para çekme talebiniz doğrultusunda hesabınıza borç girilir. Ayrıca her gün para çekme talebinde bulunmanız mümkündür. Çekim talebiyle ilgili bir sorun yaşanırsa, o işlem geçersiz sayılır ve bakiyeniz hesabınıza iade edilir. Bunların yanı sıra, ilk yatırdığınız bakiyenin tamamını kullandıktan sonra para çekme işlemi yapabilirsiniz. Betper para çekme formuna yazacağınız bilgiler, hesap açma sırasında verdiğiniz bilgilerle tamamen aynı olmalıdır. Üçüncü şahısların hesabına gerçekleştirilecek para çekim talepleri ise geçersiz sayılacaktır. Betper para yatırma ve çekme kapsamında kullanıcıların dikkat etmeleri gereken en önemli unsurlardan biri de, her ödeme yöntemine ait limitlerin bulunmasıdır. Ödeme limitleriyle ilgili güncel bilgilere ulaşmak için Betper canlı destek hattıyla irtibat kurabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*